Menu
Home
Welkom
Trainingsuren
Swimrankings
Wedstrijden
Wedstrijd agenda
Wedstrijd archief
Besttijden, Clubrecords, ...
Trainers groenen
Afspraken
Zwemclub GEEL Groenen
Meer dan zwemmen alleen!
Zoeken...
Login
Remember Me
Forgot your password?
Forgot your username?
Afgelopen evenementen
Er zijn 291 afgelopen evenementen
- Pagina 3 / 20
Vorige
1
2
3
4
5
6
7
...
20
Volgende
30
apr
2023
13:00
Groenen
Challenge Dauven 2023 (enkel voor geselecteerde zwemmers)
Locatie:
Olympisch Zwembad Seraing
|
Plaats:
4100 Seraing, Belgie
Voorprogramma lijst starturen Programma Trainer: Toon Dillen Official: Jo Maes Afgevaardigde Uitslag
[...]
30
apr
2023
07:00
Groenen
AZK competitiewedstrijd (enkel voor jeugdselectie)
Locatie:
Gemeentelijk zwembad Kalmthout
|
Plaats:
2920 Kalmthout, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Praktische info Trainer: Toon Officials: Jo Maes, Jessy Blommaert Afgevaardigde Uitslag
[...]
21
apr
2023
08:00
Groenen
BK Open
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Informatie Voorprogramma Inschrijving Programma Wedstrijdinfo Trainer: Sven Vereecken Official: vrijdag: Inge Geebelen, Jan Helsen
[...]
14
apr
2023
16:00
Groenen
AIYSC ZOLA (enkel voor B-selectie)
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Praktische info Programma vrijdag Programma zaterdag Programma zondag Trainer: Kenny Roosenbroeck Officials: Peggy Verstrepen (zat.) Afgevaardigde: Karin Bogaerts
[...]
26
mrt
2023
07:00
Groenen
KST Ziftingen Dauwen (voor jeugd en B-selectie)
Locatie:
Zwembad Stadspark
|
Plaats:
Turnhout, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Trainers: Kenny Roosenbroeck Officials: Toon Dillen, Jessy Blommaert, Jo Maes Afgevaardigde: Karine Bogaerts Uitslag
[...]
25
mrt
2023
07:00
Groenen
ADSR Antwerpen
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Informatie flyer Inschrijving Praktische info Programma: Zaterdag VM Zaterdag NM jeugd
[...]
19
mrt
2023
07:00
Groenen
ZN wedstrijd Guido De Cnaep
Locatie:
Sportcentrum Nijlen
|
Plaats:
Nijlen, Belgie
Voorprogramma Inchrijving Programma Praktische info Trainers: Toon Dillen Officials: Jo Maes Afgevaardigde: Birgit Vets Uitslag
[...]
10
mrt
2023
09:13
Groenen
International Talent Trophy Eindhoven
Locatie:
Pieter van den Hoogenband zwemstadion
|
Plaats:
5644RX Eindhoven, Nederland
Reglement en richtlijnen Inschrijving Praktische info Programma Trainers: Sven Vereecken, Toon Dillen Officials: vrijdag: Julie
[...]
18
feb
2023
07:00
Groenen
ZGEEL Tweedaagse
Locatie:
Stedelijk Zwembad Geel
|
Plaats:
Geel, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma zaterdag Programma zondag Praktische info Trainers: Sven, Kim, Kenny, Lilliane, Toon Officials Afgevaardigde: Stephanie Van Den Eede, Wendy Van Opstal;
[...]
10
feb
2023
16:00
Groenen
Open Vlaamse Kampioenschappen 2023
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Enkel voor zwemmers met limiettijden
04
feb
2023
07:00
Groenen
Vlaams Wintercriterium 2023
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Reglement Inschrijving Programma zaterdag voormiddag zaterdag namiddag
[...]
27
jan
2023
16:00
Groenen
Vlaamse Jeugd Talent Challenge 2023
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Enkel voor geselecteerde zwemmers
21
jan
2023
07:00
Groenen
Flanders Swimming Cup 2023
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Enkel voor zwemmers met limiettijden
15
jan
2023
13:00
Groenen
Jeugdwedstrijd SWEM 2023
Locatie:
Provinciaal Domein Puyenbroeck
|
Plaats:
9185 Wachtebeke, Belgie
ENKEL VOOR JEUGDSELECTIE
08
jan
2023
07:00
Groenen
KAZSC Wisselsprintcriterium Frank Pepermans
Locatie:
Olympisch Zwembad Wezenberg
|
Plaats:
Antwerpen, Belgie
Voorprogramma Inschrijving Programma Praktische info Trainers: Kim Kielbaey, Kenny Roosenbroeck, Sven Vereecken Officials: Jo Maes, Oda Steenhoudt, Julie Lagey Afgevaardigde: Stephanie Van
[...]
Powered by
iCagenda
U bevindt zich hier:
Start
Wedstrijden
Wedstrijd archief